Przejdź do treści

Systemy Telekomunikacyjne

01

Sieci Komputerowe

Głównym przeznaczeniem sieci komputerowej jest ułatwienie komunikacji między jej  użytkownikami. Sieć umożliwia łatwy i szybki dostęp do publikowanych danych, jak również otwiera techniczną możliwość tworzenia i korzystania ze wspólnych zasobów informacji i zasobów danych.

Oferujemy instalację sieci komputerowych LAN zarówno połączenia kablowego, jak i bezprzewodowego. Korzystamy z wyselekcjonowanych sprawdzonych komponentów.  Zajmujemy się także modernizacją i rozbudową istniejących sieci komputerowych.

02

Internet

Sieć WAN jest rozległą siecią komputerową łączącą ze sobą sieci lokalne. W odróżnieniu od sieci LAN, sieć WAN rozciąga się na znacznie większym obszarze. Sieć WAN umożliwia połączenie ze sobą urządzeń rozmieszczonych w znacznej odległości od siebie (województwo, kraj, kontynent, świat).

Połączenie sieciowe WAN jest nieodzownym elementem zarówno sprawnego działania nowoczesnej firmy jak i współczesnego domu. Dlatego właśnie w naszej ofercie znaleźć można szybki internet zarówno bezprzewodowy jak i przewodowy. Zapewniamy profesjonalny montaż sieci, jej konfigurację i dopasowanie do zapotrzebowań klienta.

03

Spawanie Światłowodów

Oferujemy usługę spawania światłowodów. 

Napisz do nas

Rozumiemy Twoje wymagania i zapewniamy wysokiej jakości usługi.
Biuro


Tel: 575 662 664
Email: Bok@silers.pl

serwis

Krystian Trojanek
Tel: 604 239 826
Email: serwis@silers.pl

Gdzie nas znajdziesz

08-400 Garwolin
Ul. Stefana Żeromskiego 29