Przejdź do treści

Systemy Dostępu.

01

Kontrola Dostępu

Kontrola dostępu (KD) to system polegający na połączeniu urządzeń kontrolnosterujących z oprogramowaniem i wdrążeniu procedur organizacyjnych, mających na celu ograniczenie dostępu do wybranych sfer lub pomiszczeń.

 

02

Rejestracja czasu Pracy

Rejestracja Czasu Pracy (KD i RCP) to urządzenia i dedykowane oprogramowanie, dzięki którym można zrezygnować z kluczy i zeszytu do zapisywania godzin wejścia i wyjścia pracowników – wystarczy karta zbliżeniowa lub tylko odcisk palca!. Punktami dostępowymi są najczęściej drzwi, ale również bramy, szlabany czy kołowroty. System sprawdza się równieżw dużych zakładach produkcyjnych – możliwość podzielenia jednego systemu na dużą ilość użytkowników. Oprogramowanie systemu umożliwia rejestrowanie określonych zdażeń, do których mamy dostęp poprzez szereg raportów.

System umożliwia uzyskanie dodatkowych funkcji, takich jak: rejestrację czasu pracy, wideo weryfikację poprzez integrację z systemem telewizji przemysłowej.

03

Domofony, Wideodomofony

Domofony i wideodomofony to innowacyjne urządzenia zwiększające poziom bezpieczeństwa domu i posesji w zakresie kontroli dostępu. Proponowane przez nas zestawy czołowych producentów jak: COMMAX, ABAXO, czy UNIFON cechują się niezawodnością, świetnym wyglądem i zaawansowaniem technologicznym.

Napisz do nas

Rozumiemy Twoje wymagania i zapewniamy wysokiej jakości usługi.
Biuro


Tel: 575 662 664
Email: Bok@silers.pl

serwis

Krystian Trojanek
Tel: 604 239 826
Email: serwis@silers.pl

Gdzie nas znajdziesz

08-400 Garwolin
Ul. Stefana Żeromskiego 29